Dojazd:

GPS

N 47.168499 E 13.109895

Autem

Mapa miejscowości  Google Maps.

Ok. 2 godziny drogi od Monachium

Od Salzburga ok. Godziny drogi:Autostradą Tauernautobahn w kierunku południowym do Dochofshofen, zjazd Gasteinertal, droga krajowa 167 aż do Gasteinertal.

Od Innsbrucka ok. 2 godziny:
Autostradą przez Wörgl, drogą krajową 312 przez St.Johann/Tirol do Lofer, drogą krajową 311 przez Zell am See do Lend, drogą krajową 167 do Gastein albo autostradą - Kufstein - Salzburg - Villach, zjazd Gasteinertal, drogą krajową 167 aż do Gasteinertal.

Od Süden jeda Państwo następująco przez Villach, Möllbrücke i Obervellach do Mallnitz i dojeżdżają Państwo wygodnie do Gastein dzięki kolei przewożącej samochody.

Rozkład jazdy Tauernbahn

Wynajętym samochodem: Wypożyczalnia samochodów online

Samolotem

Najbliższe lotniska są w Salzburgu i Monachium.
Przewóz taksówką:
•    Przejazdy taksówką z dworca do Gastein
zapytanie online
•    "AIRPORTEXPRESS" tania możliwość transportu do Gastein! Środek transportu RAINER REISEN
 

Kolejka

Na dworcach Bad Hofgastein i Bad Gastein zatrzymują się pociagi ekspresowe, intercity i pośpieszne. Jednak nie wszystkie pociągi zatrzymują się w Dorfgastein. Ale mamy regularne kursy autobusów i możliwości dojazdu taksówką do każdej miejscowości. Najbliższa stacja kolejowa- rozładunkowa znajduje się w Dochofshofen. Przewóz taksówką obejmuje również transport bagaży.
•    ÖBB


 

Skibus

örtliche Skibusfahrpläne
Taxi/Transfer
Flughafentransfers von und nach Gastein.
Postbus
www.postbus.at
Mobilito
www.mobilito.at

Lataj z TUI fly & Co Bez stresu na urlop czy lato czy też zima! Z TUI fly & Co. Lecą Państwo do Austrii w cenie przejazdu takswką. Lotniskiem docelowym jest Salzburg (ok. 1h drogi od Bad Hofgastein) Po Państwa przybyciu do Salzburga zorganizujemy dla Państwa przejazd z lotniska do naszego hotelu. Aktualne oferty lotw TUI-fly do Salzburga Tutaj znajdą Państwo listę ofert lotw TUI fly do Salzburga (SZG). Po kliknięciu na znaczek linii lotniczych zostaną Państwo bezpośrednio przekierowani na stronę z aktualnymi ofertami Linii lotnicze Miejsce wylotu (z) Szukaj lotu Hannover Hamburg Köln / Bonn Berlin Inne linie lotnicze do Salzburga Inne tanie linie lotnicze latające do Salzburga. Po kliknięciu na znaczek linii lotniczych zostaną Państwo bezpośrednio przekierowani na stronę z aktualnymi ofertami Linii lotnicze Miejsce wylotu (z) Szukaj lotu Stockholm, Göteborg, ... Nürnberg, Budapest, ... Nürnberg, Budapest,

Hotel Rauscher und Paracelsus | Kurpromenade 20 | A-5630 Bad Hofgastein | Telefon: +43 6432 6412 0 | Fax: +43 6432 6412 18 | email: info@hotel-rauscher.com | admin